Servis

Na našich servisných službách si zakladáme

Servis je okrem predaja a prenájmu ďalšiou kľúčovou záležitosťou nášho biznisu. Na servisné služby kladieme mimoriadny dôraz. Sme si vedomí, že práve servis vždy ukáže, do akej miery je firma skutočne spoľahlivá a profesionálna. Vykonávame servis pracovných plošín po celej Slovenskej republike. Náš team servisných mechanikov sa môže oprieť o servisnú základňu v Sliači.  

Doprajte si servis vo všetkých smeroch na úrovni

Tento servis patrí k najmodernejším v celej Európe. Servis sme schopní poskytovať v našich ďalších prevádzkach v Bratislave a Žiline. Naše servisné vozidlá sú však dostatočne vybavené, aby sme boli schopní poskytovať servisné zásahy u zákazníkov alebo na stavenisku. Vykonávame servis a predaj náhradných dielov pre stroje Genie, TEREX, CTE, Bizzocchi, Haulotte, GSR, Teupen a ďalších výrobcov. Zázemie nadnárodnej spoločnosti nám umožňuje prístup k náhradným dielom a technickej špecifikácii ďalších svetových výrobcov.

 

 Genie Taupen  CTEHaulotte

Vykonávame:

Ročné prehliadky strojov
Revízne skúšky elektro
Revízne skúšky zdvíhacieho zariadenia
Predaj náhradných dielov pre pracovné plošiny

Ponúkame servis po celej SR. Vykonávame ho ako vo vlastných priestoroch, ako aj v priestoroch zákazníkov či na stavbách.