Predaj a prenájom pracovných plošín
Potrebujete pracovné plošiny, stavebné stroje, manipulátory alebo vysokozdvižné vozíky? Ponúkame široký sortiment pracovných strojov za dobré ceny. Zašlite nám nezáväzný dopyt, pomôžeme aj vám.
 

Výhradné zastúpenie v SR.

 

Automobilové pracovné plošiny s pracovnou výškou do 62 m.

Pracovné plošiny na pásovom podvozku s pracovnou výškou do 23 metrov.

 

Viac
 

Oficiálne zastúpenie pre strednú a východnú Európu

 

Bohatá ponuka mobilných pracovných plošín od spoločnosti s dominamtným postavením na svetovom trhu.

Viac
 

Oficiálne zastúpenie v SR.

 

Ponuka špeciálnych prívesných pracovných plošín a plošín na pásovom podvozku v severskej kvalite.

 

Viac
  Viac ako 12.000 spokojných zákazníkov
  20 rokov na slovenskom trhu

  Sme v 18 krajinách
  Naše zastúpenie v SR
  Naše zastúpenie v C&EE
  Bratislava Žilina Sliač Nitra Prešov
  Naše zastúpenie v SR
  Naše zastúpenie v C&EE
  Poľsko Nemecko Holandsko Belgicko Česká republika Slovenská republika Maďarsko Slovinsko Chorvátsko Bosna a Hercegovina Čierna Hora Srbsko Kosovo Albánsko Macedónsko Bulharsko Rumunsko Moldavsko

  Sme strategickým partnerom firmy Genie pre predaj pracovných plošín pre 18 krajín Európy

  Predajom, servisom a prenájmom pracovných plošín sa zaoberáme už od roku 1997.  Najskôr ako divízia spoločnosti KLC s.r.o. a od roku 2003 ako samostatná spoločnosť pod značkou KLC pracovné plošiny s.r.o..  Ako jedna z prvých spoločností na slovenskom trhu sme zákazníkov oslovili so širokou ponukou samohybných a prívesných pracovných plošín. Okrem budovania predajnej siete sa od začiatku intenzívne venujeme súvisiacim službám, servisu a prenájmu pracovných plošín.  V súčasnosti sme oficiálnym zastúpením  niekoľkých producentov pracovných plošín, okrem spoločnosti GENIE so širokým sortimentom samohybných pracovných plošín zastupujeme aj talianskeho výrobcu automobilových pracovných plošín spoločnosť CTE a od roku 2013 aj spoločnosť OMME vyrábajúcu špeciálne pásové a prívesné pracovné plošiny.  Od roku 2012 sme zluvným zastúpením spoločnosti TEREX Construction pre predaj a servis stavebných strojov.   Počas nášho pôsobenia sme si dokázali získať veľa zákazníkov v oblasti predaja, prenájmu a servisu pracovných plošín a stavebných strojov.

  Spojili sme sa s najlepšími

  V decembri 2012 došlo k posilneniu našich pozícií na slovenskom trhu spojením s českou spoločnosťou STATECH s.r.o.. Týmto sme sa stali  súčasťou  belgickej skupiny TVH.  Firma TVH patrí k významným firmám ovplyvňujúcich predaj ND pre vysokozdvižné vozíky, prenájom pracovných plošín a vysokozdvižných vozíkov.   Následne v septembri 2013 sme zmenili Obchodné meno  na STATECH SLOVAKIA s.r..o. a presídlili centrálu spoločnoisti  na Sliač.

   

  Ponúkame značky